4.8 out of 5
35 reviews
4.7 location
4.8 staff/service
4.9 cleanliness
4.8 facilities
Guest from Antwerpen
15th March, 2025
5.0 of 5
Dit vakantiehuis in Artemida bleek een prachtige keuze voor een ontspannen verblijf. Het huis is netjes en modern ingericht. De complete inrichting zorgt ervoor dat je je meteen thuis voelt, van de volledig uitgeruste keuken, de gezellige open haard, tot de comfortabele bedden in de slaapkamers. De rustige omgeving en het heerlijke weer in maart droeg bij aan een heerlijke sfeer, ideaal om tot rust te komen. Daarnaast vonden we de locatie perfect. Binnen 20 minuten reden we per taxi, voor iets meer dan 20 euro, van de luchthaven naar het vakantiehuis. Het vakantiehuis biedt de perfecte balans tussen comfort en rust, een ideale uitvalsbasis voor bezoekjes aan lokale tavernes, het strand, maar ook aan de stad Athene. Zeker een aanrader voor een zorgeloos verblijf! We komen zeker nog een keer terug.
Ratings
Guest from Weilmunster
20th January, 2025
5.0 of 5
We hebben 10 dagen verbleven in het vakantiehuis in januari. Het huis bevindt zich in een rustige buurt en een veilige omgeving, ideaal voor wie wil ontspannen. Het huis is schoon en mooi ingericht, met aandacht voor detail, wat meteen een thuisgevoel geeft. In de omgeving zijn er leuke restaurants waar je heerlijk kunt eten, en het huis dient als perfecte uitvalsbasis voor uitstapjes in de regio. Het contact met de verhuurder verliep soepel en vriendelijk, wat bijdroeg aan een zorgeloze ervaring. Alles bij elkaar een fantastische plek om te verblijven, waar je kunt genieten van zowel rust als de nabijheid van gezellige activiteiten.
Ratings
Guest from Dublin
21st August, 2024
5.0 of 5
Heerlijk modern verblijf voorzien van alle moderne gemakken. Bij aankomst is het verblijf netjes en schoon. Communicatie met de verhuurder verloopt prettig en snel.
Ratings
Guest from Weert
25th May, 2024
5.0 of 5
Prachtig en goed ingericht huis. Van alle gemakken voorzien. Duidelijk communicatie voorafgaand aan ons verblijf met de eigenaar. Lekker dicht bij het strand en een aantal geweldige eetgelegenheden.
Ratings